Wiadra plastikowe, wiaderka plastikowe, pojemniki, wtapianie etykiet IML

pl en de ru
Wiadra, Pojemniki, Wtapianie etykiet IML, Producent opakowan z tworzyw sztucznych

O firmie

Wiadra plastikowe, opakowania jednorazowe Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych  Mir-Plast jako rodzinne przedsiębiorstwo istnieje na rynku polskim od 1996 r. Dynamiczność, profesjonalizm oraz wyspecjalizowana kadra powoduje, iż posiadamy rzesze stałych i zadowolonych z naszych produktów Klientów. Z uwagi na zmieniające się wymagania głównym celem firmy stało się sukcesywne zaspokajanie potrzeb naszych odbiorców. Do produkcji używane są surowce najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych dostawców, co zapewnia doskonałą jakość produktu. Nasze opakowania posiadają badania oraz atest PZH, który dopuszcza opakowania do kontaktu z żywnością. Dodatkowym atutem jest posiadanie własnej narzędziowni, dzięki której wdrążane są nowe technologie (etykietowanie opakowania metodą IML) oraz wzornictwa.

W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania w różnych kształtach o pojemności od 200 ml do 5400 ml. Dostępne są w podstawowych wariantach kolorystycznych. Na życzenie Klienta istnieje możliwość wyprodukowania opakowań pod wskazany kolor.
Posiadamy odpowiedni system transportu, gwarantujemy terminowość dostaw na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą naszych opakowań. Zapewniamy profesjonalną obsługę Klienta oraz dobre warunki współpracy.

Z poważaniem
Mirosława Osińska

wtryskarki arburg wiadra plastikowe kolorowe etykietowanie opakowan iml